Меню

Вк/Вконтакті вхід на сторінку

Раз потрапив сюди, значить шукав як увійти у ВК та щось пішло не так. Не сумуй, з’ясуємо, розкладемо по поличках. Хочеш вирішити проблему і дізнатися пару лайф-хаків? У Вконтакті вхід на сторінку розробили інтуїтивно-зрозумілим, безкоштовним, без реклами і зайвого тексту. Поля підписані, при неправильному введенні даних з’являється підказка. У кого є акаунт, знають як зайти на свою сторінку ВК, у кого виникають труднощі дивіться інструкцію нижче.   Для жителів України окрема інструкція   for -vk.com/zakryvaut-vk.
Зміст:
Вконтакті вхід на сторінку
Вхід з комп’ютера
Вк мобільна версія, вхід
Вхід через інстаграм, фейсбук
Вхід на сторінку без пароля і логіна
Вхід з чужого комп’ютера
Не можу зайти в ВК. Що робити?

Вконтакті вхід на сторінку

Адреса за якою можна увійти Вконтакті тільки https://vk.com, а форма Вк входу (вхід) виглядає так (2018р):

 вк вхід

Ця адреса — єдина вірна, інші клони та фейки, ні в якому разі не вводьте дані облікового запису. Вже ввели? Ех … знаю це почуття, колись вхід на мою сторінку приніс масу головного болю. Терміново візьміть ситуацію у руки, змініть пароль в налаштунках: зайдіть у вкладку Загальне, натисніть Змінити. Заповніть поля, збережіть. Зробіть прямо зараз і повертайтеся.

Моя сторінка Вконтакті через фейк настільки сильно постраждала в минулому, що почуття сорому за непристойний спам, що прийшов друзям, досі переслідує спілкуючись з ними.

Вхід з комп’ютера

Здійсніть вхід на сторінку з комп’ютера через браузер. Те що бачите на моніторі — комп’ютерна версія, або як називають повна. Якщо на моніторі бачите спрощений дизайн, дозвіл монітора маленький і швидше за все у руках планшет, телефон :). «Ласкаво просимо | Вконтакті»  — так зустрінуть на головній сторінці перед авторизацією вхід в соц мережу. Сторінка російською мовою. Але нижче можна вибрати будь-яку мову, включаючи «Дореволюційний», «Радянський»:
змінити мову ВК при вході в соц мережу
За замовчуванням мова залежить від налаштувань браузера та операційної системи. Користування сайтом безкоштовно. Можете зайти в свою або іншу сторінку якщо є логін та пароль (про це поговоримо пізніше). Можете мати скільки захочете своїх сторінок, але зручніше коли одна, особистий досвід.
Вхід Вконтакті має 5 модулів-блоків:

1) Блок авторизації
2) Блок реєстрації
3) Вхід через фейсбук
4) Посилання на офіційні додатки
5) Посилання на інші розділи сайту (правила, реклама), вибір мови

Блок вгорі праворуч — «Телефон або email» і «Пароль» форма авторизації на сторінку

Вхід в ВК складається з 3х простих кроків:

1. Введіть логін.
2. Введіть пароль.
3. Натисніть «Увійти».

У поле «Телефон або email» введіть логін вказаний при реєстрації (нема аккаунта, пройдіть реєстрацію ). Раніше логіном було слово на кирилиці, латиниці. Але щоб зробити авторизацію безпечною, вибрали варіант надійніше — використання мобільного номера. Якщо давно не входили на свою сторінку Вконтакті і до сі логіном використовуєте слово, потрібно вказати мобільний номер. Без прив’язки номера до аккаунту при спробі відправити повідомлення буде з’являтися капча та інші незручності.

Після введення даних натисніть «Вхід». Все, ласкаво просимо у стрічку новин!
Якщо увійти в ВК не вдалося, уважно повторіть процедуру, неправильно введений номер, пароль призведе до невдачі. По-перше, спробуйте вказати номер телефону в міжнародному стандарті +7 (код) (номер). По-друге, відкрийте Word, Блокнот і напишіть спочатку пароль там. Справа в тому, що при написанні на сайті, символи відображаються зірочками/крапками і якщо була натиснута не та буква, цього не видко. Головна і маленька літери — різні символи (чутливість до регістру), так що вводіть пароль як вказали при реєстрації. Написали в Блокноті, зайвих очей немає? Тоді скопіюйте і вставте на сайт, повинно вийти.

Для перевірки введених символів натисніть іконку ока, після чого точки за помахом чарівної палички стають видимими. Око з’явиться як тільки у поле вписати хоч 1 символ.

попередній пароль при авторизації в ВК

У разі повторної невдачі натисніть «Забув пароль, пройдіть нескладну процедуру відновлення. Зайти в ВК без інтернету теж не вийде. Не поспішайте нарікати на зломщиків або діряву пам’ять, перевірте з’єднання :).

Вхід на сторінку Вконтакті не викличе ніяких серйозних проблем крім випадків крадіжки, взлому аккаунта (докладніше про взлом тут ), але сторінку можна відновити. Готуйтеся, при відновленні техпідтримка попросить фотографію особи з паспортом в руці. Не всім до душі сурові перевірки, після таких прохань користувачі вважають за краще завести іншу сторінку і залишитися інкогніто. Що теж є альтернативою. Не забудьте повідомити друзів про нову анкету.

Вк мобільна версія, вхід

Авторизація на сторінку з комп’ютера вже знайома, а що з приводу мобільної версії Вк? Вона простіше! Вхід на сторінку мобільної версії виглядає просто:
Вк мобільна версія
і знаходиться за адресою https://m.vk.com. Ця версія підходить при використанні інтернету низької швидкості, користуванні сайтом з планшету, телефону коли не встановлено додаток.
Відмінностей авторизації від повної версії немає. Якщо сторінка завантажується з помилками при нормальній швидкості інтернету, перезавантажте її, або перейдіть на повну версію натиснувши «Повна версія» внизу. Якщо з телефону в ВК не входить, перевірте чи працює сайт в даний час. Уявіть ситуацію: неквапливо вводите дані, намагаєтеся увійти…

не вдається увійти
і нічого не вдається. Уважно перевіряєте кожну цифру логіна, знову обережно вводите пароль і … знову не вдається. Життя перетворилося на сіре буття, думки плутаються, в голові закипає злість. Так, бувають неприємності пов’язані зі старим кешем браузера, простроченої сесією (не те що подумали), обривами інтернет-з’єднання, дрібним шрифтом на екрані телефону та іншими недоліками світу. А є рішення? Якщо пара логін-пароль правильні, відновіть доступ. Приклад як це зробити на мобільній версії для планшета: натисніть «Проблеми зі входом» а потім пройдіть процедуру відновлення.
відновити пароль
Вхід з телефону може бути простіше, при установці офіційного додатку. Авторизуйтесь один раз і більше не доведеться постійно водити логін, пароль.
Так виглядає ВК вхід офіційного програми на андроїд: вхід в вк з додатку
Для айфона інтерфейс не повинен відрізнятися, архітектура додатка однакова. Користуючись ним, не потрібно нікуди заходити в браузері. Просто встановіть, запустіть, авторизуйтесь і користуйтеся.
Не дивлячись на прості запобіжні заходи, все-таки користувачі примудряються мимоволі передати свої дані третім особам. Як дізнатися хто заходив у анкету крім вас? Для цього є історія активності, де фіксується авторизація з різних пристроїв.

Вхід через інстаграм, фейсбук

Скільки у Вас акаунтів в соціальних мережах та інших сайтах? Дайте вгадаю :). Однокласники, Контакт, Мейл.ру Мій світ/Відповіді, Фесбук, Avito, Інстаграм і парочку ще великих сайтів. Особисто я хотів, щоб на сайтах моя сторінка була доступна одним для всіх входом, впевнений Ви теж. Хотілося б зареєструватися в одному місці і користуватися перерахованими соціальними мережами. Ми обов’язково прийдемо до цього, а поки можемо увійти в ВК через фейсбук. 

Вхід через інстраграм або інші мережі неможливий
і чи буде можливий в майбутньому невідомо.
Що означає увійти через Фейсбук, як користуватися? Дана опція доступна тим, хто спочатку реєструвався через ФБ. Якщо вже є сторінка в ВК і введете дані від своєї сторінки Фейсбук, зареєструєте ще одну анкету. Чи можна їх об’єднати в одну, сказати важко. При збігу логіна ФБ і Вконтакті, теоретично нова сторінка не зареєструється. Напишіть в коментарях про свій досвід.
увійти в вк через фейсбук

 

Вхід на сторінку без пароля і логіна

Хочете знати чи можна здійснити вхід на сторінку без логіна і пароля Вконтакті? Читайте далі :).
Авторизація відбувається після підтвердження системою валидной пари логін-пароль. Без них увійти неможливо. Також неможливий вхід Вконтакті без реєстрації, зайти без наявності аккаунта — з області фантастики. Коли необхідно подивитися чужий рахунок доступний до перегляду зареєстрованим користувачам, спробуйте пошукати копію його сторінки на просторах мережі. Авторизовані боти збирають інформацію акаунтів і розміщують копію сторінок на сторонньому сайті. Їх можна знайти через пошук в гугл/яндекс, по id людини, імені, прізвища. Таким чином моя сторінка і без пароля стала доступна чужим людям, точніше інформація з неї.
Що робити якщо зареєстровані, але не пам’ятаєте даних? Вконтакті вхід моя сторінка без пароля можливий тільки після відновлення, існує два способи:

1. Автоматичне відновлення через телефон або e-mail який використовувався
2. Ручне, через звернення в технічну підтримку. Обов’язкова умова такого способу — наявність на сторінці ваших реальних фотографій

відновлення доступу вк

Більш детально розглянемо кроки по відновленню окремою статтею.

Вхід з чужого комп’ютера

Зверніть увагу — при введенні пароля з’являється галочка «Чужий комп’ютер», при натисканні якої вхід в ВК стає тимчасовим, введені дані браузера не зберігаються. Як вийдете з сайту, без повторного введення даних зайти буде не можна.
Не зберігайте в браузері дані при використанні чужого комп’ютера в гостях, інтернет-клубі! Уникнете неприємних ситуацій пов’язаних зі зломом акаунта, розсилкою спаму та інших неприємностей. Якщо забулися і здійснили вхід з чужого комп’ютера, змініть швидше password.

Не можу зайти, що робити?

І у мене буває, що не можу зайти в ВК на свою сторінку. Чому таке трапляється? Причини:

 • Неправильний пароль.
 • Невірний логін/номер телефону.
 • Проблеми з інтернет з’єднанням.
 • Тимчасовий глюк сайту.
 • Збої в роботі браузера.
 • Невірна робота додатка на телефоні.

При перших 2х причин на екрані буде відображено: «Помилка доступу Вконтакті» або «Не вдається пройти авторизацію». При обриві інтернету: «Веб сторінка недоступна». Щоб переконатися що це обрив зв’язку а не глюк сайту, натисніть в браузері Ctrl + F5. Комбінація гарячих клавіш перезавантажить браузер, очистить кеш. Не допоможе, можливо соціальна мережа не працює, перевірити можна сервісом описаним у статті.

Чому не заходить в Вк коли є інтернет, сайт 100% доступний і справа не в паролі? Висновок очевидний: браузер або додаток (коли намагаєтеся зайти з телефону) працюють некоректно! Спробуйте інший комп’ютерний браузер, перезавантажити телефон, перевстановіть додаток.

Не вийшло вирішити проблему, пишіть в коментарях, колективний розум допоможе.

Читайте так же:
 • За Вконтакте светит тюрьма и прощай прежняя жизнь?
 • Как узнать ip пользователя Вк если не хакер, не полицейский
 • Вконтакте Моя страница. Обзор и настройка после входа в Вк
 • Вконтакте закрывается от посторонних из-за уголовных дел за репосты

 • Комментарии

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован.

  Adblock
  detector