Вконтакті Моя сторінка. Налаштування після входу в Вк

Вконтакті Моя сторінка — Головна в Вк кожного користувача. Після входу першої відображається стрічка новин, але особиста сторінка вагоміше — це профіль кожного зареєстрованого користувача соціальної мережі. Тут піде мова про тонкощі налаштування сторінки дизайну 2018р. Про те, що де знаходиться, як увійти без пароля, зайти минаючи новини, управління профілем, визначення фейкових сторінок та багато корисного. Ласкаво просимо!

Увійдіть на сторінку щоб управляти і редагувати її. Не пам’ятаєте пароль? Не біда, Вконтакті вхід на сторінку без пароля (коли забули) можливий доки доступний мобільний телефон, докладніше читайте статтю Вхід у ВК. Немає облікового запису? Витратьте 3 хв на створення, інструкцію дивіться у короткому відео нижче.

Стане в нагоді:

Повна версія сторінки Вконтакті

Перебуваючи на кожній сторінці соц мережі, натисканням у Вконтакті на меню Моя Сторінка повернетеся на головну профілю. Побачите аватарку, список друзів, стіну. По натисканню круглої аватарки (вгорі праворуч) з’являться налаштування особистої сторінки Вконтакті, де можна зайти в режим редагування.

редагувати мою сторінку вк зображенняПовна (комп’ютерна) версія офіційного сайту Вконтакті — vk.com/id (де id — індивідуальний номер). Замість id можна вказати літерний незайнятий нік, тоді коротка адреса сторінки буде vk.com/Pavel_Gurov_VK.

Права частина сторінки Вк

Ось така Моя сторінка справа.

структура правої частини сторінки зображення

Вгорі Ім’я, Прізвище, правіше статус «Online» — людина знаходиться на сайті. При виході з сайту замість online буде час та дата останнього відвідування Вконтакті . Ні дати ні часу нема? Людина давно не заходить і схоже втратила доступ.

Стане в нагоді:

Статус

Під ім’ям пишіть короткі послання гостям сторінки — статус Вконтакті. Пишіть що душа забажає, але коротше 66 символів з пробілами та крапками. Це підходить для коротких повідомлень, крутих пацанськи статусів та любовних цитат, а великі послання пишіть на стіні. Щоб змінити статус просто натисніть його. Крім тексту можна вставляти смайли з набору, а також транслювати музику на сторінку яку зараз слухаєте.

Як змінити статус Вк фото

 

Потрібно донести меседж гостям довше 66 символів? Закріпіть запис на стіні першою.

Аватарка

 Аватарка  — фото профілю Вконтакті, для нього беріть не порушує закон зображення. Використовуйте фото де видно ваше обличчя, щоб швидше знайшли знайомі.

Розмір аватарки: мінімум 200х200 пікселів, max — сума ширини та висоти не повинна перевищувати 14000 pixel. Для заміни аватарки Вконтакті, відкрийте фото особистого альбому, натисніть Більше-> Зробити фотографією профілю. Після чого налаштуйте область фото, задайте мініатюру. Щоб оновити фото наведіть мишкою і натисніть Оновити Фотографію.

змінити аватарку на сторінці фото

Натисніть Додати ефекти для накладення смішних візерунків, серед них: вуса, окуляри, кепки, стікери, текст, графіті та інше. Для видалення ефектів натисніть відновити оригінал.

ефекти на аватарці моя сторінка зображення

Інформація про себе

Праворуч аватарки  блок інфо про вас , піддається дресируванню натисканням «редагувати» під авой або через верхнє меню :).

Інформація блоку не вміщується цілком на такій маленькій площі та живе згорнутою, але завжди готова розгорнутися кліком на Показати детальну інформацію. Що ж ховається в цьому блоці Вк? Ціле досьє: дата народження, місто, рідні, контактні дані, освіта, кар’єра, життєва позиція і навіть армійська служба! Опис душевного світу в Захопленнях Vkontakte.

Як приховати інформацію цього блоку Вконтакті? В налаштуваннях приватності знайдіть Хто бачить основну інформацію моєї сторінки, натисніть список що випадає.

Тепер зрозуміло чому подивитися приховану інформацію можна не завжди? Вірно, працюють налаштування приватності. Цифри під інфо блоком — кількість друзів, підписників, фотографій, відміток,  аудіозаписів.

Цікавий феномен. Розміщуючи матеріали для дорослих, деякі користувачі не зайдуть з айфона через помилку «ймовірно сторінка містить неприпустимі матеріали Вконтакті».

 

Стіна

Ну нарешті! Під фото-каруселлю власною персоною Її Величність стіна Вконтакті, аналог мікроблога. Можна писати думки, додавати і видаляти тексти, робити репости чужих записів. Така собі міні публічна сторінка, про останню ще поговоримо. Що можна розмістити крім тексту та смайлика? Фото, відео, музику, документ, мапу, графіті, товари, опитування і навіть задати час публікації — таймер.

Закріпити, видалити запис на стіні.

Час йде вперед і тепер Вконтакті рахує перегляди стіни Вк, але подивитися хто дивився стіну не можна :).

Видалити стіну або закрити теж не можна. Написане Вами на стіні приховати не можна, максимум від «не друзів». А ось чужі записи і коментарі до постів можна закрити як всім, так і конкретним людям. Гнучки налаштування у верхньому меню, в розділі Приватність. Щоб записи бачили тільки друзі, перед публікуванням натисніть замочок, з сірого перетвориться в темно-синій, секретність включиться.

Про те що запис на стіні для друзів, вказує замочок.

Змінити замочок після публікації не можна, якщо захочете відкрити доступ всім читачам стіни, видаліть пост і напишіть заново без замочка.

Стане в нагоді:

 

Ліва частина сторінки Вк

Лівий блок тягнеться далеко донизу. Розбили картинку частинами, поставивши стовпчиком для компактності.

Деякі блоки під аватарки на своїй сторінці Вконтакті ховаються від всіх або конкретних людей, залежить від налаштувань приватності. Дефолтні блоки такі:

 Друзі  — френди, на своїй сторінці видно всіх, на чужій без прихованих

 Друзі онлайн  — хто на сайті.

 Новини  — лише на чужій сторінці, натиснувши опинитесь в стрічці новин людини, будете бачити її новини Вконтакті.

 Оновлення  — у Вас замість  Новини . Всередині стрічки нові фото, відео, музика, зміни друзів та груп крім нових записів на їх стінах. Якщо користувач заборонив у приватності показувати зміни друзям, вони відображені не будуть.

 Подарунки  — симпатії до людині, бувають платні подарунки, безкоштовні, накручені, анонімні і навіть самому собі. Коли у людини багато подарунків, значить до біса подобається іншим і це красуня або Діма Білан :).

 Цікаві сторінки  — спільноти в яких перебуває людина чий профіль дивитесь. Закрити налаштунками не можна, гості сторінки бачать. Не плутайте спільноти з групами, список яких ховається налаштуваннями приватності і знаходиться в Блоці інформації про Вас.

 Фотоальбоми  — улюблені фотографії, розділені папками.

 Відеозаписи  — завантажені, додані; відео можна сортувати, створювати альбоми і навіть вести пряму трансляцію (стрім) з телефону або веб-камери. Стріми зберігаються автоматом.

 Аудіозаписи  — аналогічно, клацнувши опинитесь у музиці сторінки користувача.

Зайдіть до людини Вконтакті, натисніть 3 точки під аватаркою, розкриється меню різне для друга та не друга.

 Отримувати повідомлення  — підписавшись на людину, дзвіночок вгорі миттю повідомить про нові записи Вконтакті, фото, зміни профілю. Про ці шпигунства людина не дізнається. Юзайте якщо не бажаєте підписуватись а шпигувати потрібно.

 Додати до закладок  — зберегти сторінку закладкою, доступ до неї в меню зліва.

 Поскаржитись на сторінку  — написати скаргу адміністраторам вибравши порушення (непристойні матеріали, спам, клон, рекламна сторінка), заблокувати друга.

 Заблокувати  — людина не зможе писати і заходити на вашу особисту сторінку Вконтакті.
 Не повідомляти про трансляції  — натисніть коли подруга дістане стрімами кожні 5 хвилин.

 Приховувати новини  — більше нічого не буде в стрічці новин від цієї людини.

Стане в нагоді:

Цікаві налаштунки

В налаштуваннях Вконтакті є цікаві моменти, про які варто розповісти. У вкладці Загальне пункт Спеціальні можливості для людей зі слабким зором — озвучка голосом елементів управління сайта.

Там же можна видалити сторінку в контакті.

У Приватність пункт Кому видна моя сторінка в 3х модифікаціях. Тільки користувачам Вконтакті (прихована сторінка, без наявності профілю зайти до Вас неможливо), всім крім пошукових сайтів (профіль не потрапить в інтернет) і всім (без обмежень, враховуючи налаштування приватності).

В Мобільні сервіси дізнаєтеся як написати на стіні без інтернету.

 

Подивитися як виглядає Моя сторінка Вконтакті з боку

Як бачать профіль відвідувачі і Ви дві великі різниці. Нова сторінка Вконтакті не потрібна щоб подивитися на себе з боку. Налаштування приватності такі гнучкі, що друзі Вк бачать сторінку з різним вмістом. Фотоальбоми, записи на стіні, інформаційний блок налаштовуються під кожного користувача. Перейдіть в Налаштування -> Конфіденційність і натисніть переглянути, як бачать Вашу сторінку інші користувачі.

У списку виберіть людину або вставте посилання профілю Вконтакті.

Ліве меню

Ліве меню головний елемент навігації, капітанський місток Вк :). Меню налаштовується, прибираються: Групи, Фотографії, Музика, обов’язкові: Моя Сторінка, Новини, Повідомлення і Друзі. Наведіть мишкою на розділи, зачекайте і натисніть зубчатку щоб приховати.

1. Новини

Немає потреби заходити в групи, пабліки і сторінки друзів підглянути новеньке, Вк зробив це сам. Нова інфа збирається і показується в Новини. 75% монітора займає стрічка новин, вище — «Що у Вас нового», праворуч — фільтр новин Вконтакті.

«Що у Вас нового» тотожне полю над стіною, напишіть там щоб зробити новину у Вк і друзі побачили в новинах.

Фільтр складається з розділів меню і підміню.

 

 Новини  – в цій стрічці зібралися пости друзів, пости груп і спільноти, людей на яких підписалися, а також фото друзів з альбому Фотографії з моєї сторінки. Не обов’язково бачити всі новини, виключіть конкретних людей, спільноти, для цього натисніть воронку і виберіть джерела, збережіть. Зніміть галку Показати копії щоб залишилися оригінали записів без репостів.

 Спочатку цікаві  – спец алгоритм інтелектуальної стрічки першими виводить записи з найбільшим числом лайків і пости, які Вконтакті вважає цікавими.

Новини сегментували за типами: відео, фото, всього 5 підміню.

 Фотографії  – покаже тільки нові фото друзів і позначки на фотках.

 Відеозаписи  – відео з джерел включаючи спільноти, без різниці куди завантажили: в альбом або на стіну.

 Друзі  – що діється на стінах і головному фотоальбомі у друзів.

 Спільноти  – нове з груп та пабліків Вконтакті.

 Сподобалося  – ваші лайки (сердечка) до постів, фоток, записів та інших публікацій які сподобалися в Вк.

Хочете бачити в стрічці тільки інфо кращого друга, двох подружок, трьох пабліків і щоб було в одній вкладці? No problem, тисніть плюс, потім Додати вкладку.

Налаштуйте канали (подібне вже робили налаштовуючи Новини), придумайте назву нової вкладки, збережіть. Видаліть непотрібні джерела знявши галочки або кліком хрестиків.

 Рекомендації  – розумна стрічка новин, зіткана зі стрічок приятелів ваших друзів, пабліків в яких складаються, випадкових людей, дивовижних груп і популярних спільнот.

 Пошук  – шукайте серед млрд записів Вк ніби в Гуглі. Це пошук по новинах Вконтакті. Тут популярні хештеги, фільтр лайків, згадок, геолокації, пошук сайту, точного посилання.

 Статті  – непопулярний розділ, тут довгі замітки зі стін користувачів і статті паблік, оформлені за wiki-правилами.

 Оновлення  – активність друзів і груп Вконтакті. Не всі їхні новини відображаються в стандартній стрічці: коментарі контактів, додавання друзями нових друзів, оновлення головної сторінки, нові фотки пабліків показуються тут. Навіть тут є фільтр, дякувати Богу простий.

 Коментарі  –  ваші коментарі до записів, фото, відео, тем, нотаток, товарам.

2. Повідомлення

У Вк для нашої зручності вигадали 2 дизайна розділу Повідомлення! Стандартний вид виглядає дивно: список діалогів, бесід, вкладки та прості налаштування.

Натисніть діалог щоб опинитися всередині, відповісти або прочитати повідомлення Вконтакті, маленький хрестик — видалити переписку. Вкладки праворуч:

 Всі повідомлення  – повернути базовий вид діалогів.

 Непрочитані  – показати тільки діалоги з новими sms, зручна фіча при спілкуванні з величезним числом людей.

 Важливі повідомлення  – з міткою зірки.

У чаті наведіть мишкою на повідомлення і натисніть зірочку щоб зробити важливим, мітки видно тільки Вам.

Натисніть плюсик і виберіть людину щоб написати особисте або відправити голосове повідомлення. При обиранні більше двох співрозмовників створюється бесіда.

Коли набридне звук повідомлення Вконтакті, натисніть Вимкнути звукові сповіщення внизу сторінки. Тепер смски друзів безшумні як тиха ніч. Там же шестірня налаштувань для перевірки папки спам, включення сповіщень браузера і переходу в новий інтерфейс розділу.

Зручніше при постійному переході з одного діалогу в інший. У такому відображенні простіше перейти до важливих меседжів, відразу видко їх загальну кількість. Повернутися: Клік по шестірні -> перейти в класичний. Особисто моя сторінка Вконтакті стандартного виду, я ще не звик до нового дизайну Вк.

Стане в нагоді:

3. Друзі

Розділ керує списками друзів, підписників, відображаються дні народження в календарі. Присутній фільтр по людям, сортування, видалення друзів і пошук нових.

— Список друзів

У вкладці «Всі друзі» можна написати повідомлення, подивитися список друзів друга (наведіть мишкою 3 крапки), запропонувати нові. Видалити, додати різні списки.

Друзі можуть бути упорядковані відповідно 3м параметрам: місто, вік, стать. Якщо людина у Вконтакті не вказала на сторінці рік народження, при сортуванні по віку серед результатів його не буде, аналогічно зі статтю, містом. Подивіться кількість друзів, натисніть «Жіночий» і запам’ятайте число, потім «Чоловічий». Якщо загальна сума менше сумарної кількості, хтось не вказав стать (статутом Вк не обов’язково вказувати повну інформацію на сторінці).

— Назви вкладок

 Всі друзі  — список друзів.

 Друзі онлайн  — ті хто на сайті, при виході з Вконтакті людина пару хвилин ще буде «онлайн», не забувайте це.

 Заявки в друзі  — ділиться на 2 підміню: вхідні, вихідні.

«Вхідні» — ті хто підписався на вас (підписники), «Вихідні» — на кого підписалися ви. При видаленні вас з друзів, автоматично стаєте підписником. Цього негарного «друга» знайдете у вкладці Вихідні.

 Телефонна книга  — откроются номера и скайпы друзей, если их вписали в контактные данные.

 Нові друзі  — сортування контактів, вгорі нові.

 Пошук друзів  — при натисканні побачите людей із загальними друзями (то ж що кнопка «Знайти»), відмінний спосіб розширити мережу знайомств.

— Фільтр

Кльова функція сортування людей, відкривається кліком по «Параметри».

При виборі міста відобразяться ті, хто вказав його в профілі. Фільтр статі й віку вивчили вище, він не викличе жодних проблем, далі цікавіше:

Календар — календар з датами народження друзів. Людини не буде в календарі якщо не вказано рік народження.

Списки — віртуальний поділ друзів за типами, створені аналогічно мобільному тел, інтернет меседжеру. По дефолту Вконтакті пропонує такі: найкращі друзі, родичі, колеги, друзі по вишу, по школі. Дайте свою назву натиснувши «Створити список». Можна заносити в кілька списків одночасно, наприклад «Кращі друзі», «Близькі», «Однокласники». Цінна порада:

з метою особистої безпеки не виділяйте близьких у Вконтакті .

— Кнопка «Додати друзів»

При натисканні кнопки або «Пошук друзів», на сторінці Вконтакті відобразяться люди зі спільними друзями. Чим їх більше, тим вище людина по списку. Вони фільтруються за багатьма параметрами: місту, віком, роботі, ВИШу, школі і так далі.

 

Погодьтеся, зручно для пошуку можливих знайомих.
Стане в нагоді:

4. Спільноти

Непомітно вб’єте тонни зайвого часу :). 30 млн спільнот Вконтакті задовольнять будь-якого копача інформації, від математика до ботаніка. Переглядаючи кожну по 1 хвилині замість роботи, буде потрібно 2 тисячі років! Скріншот першої сторінки розділу.

Видно не тільки список спільнот і співтовариств в яких перебуваєте, можна знайти будь-яку або навіть створити нову.

Для пошуку впишіть назву групи, або фразу з імені. Вставте слово «гумор» і побачите список груп назва яких містить це слово.

Занадто об’ємний результат? Натисніть праворуч Розширений або Пошук спільнот, відкриється фільтр тонкого пошуку.

Вибір налаштувань невеликий, вистачить знайти найпопулярніше адже мертві групи не оновлюється.

Угруповань 3 типи:

  • За релевантністю — чим більше відповідностей шуканого слова, тим вище група Вконтакті на сторінці.
  • За кількістю учасників — чим більше людей, тим вище по списку.
  • За популярністю — зарозумілий алгоритм і незрозумілі коефіцієнти хитро сортують пабліки. Результат місцями дивний, перші місця віддали маленьким мертвим спільнотам.
 Вибір країни  – для пошуку регіональних спільнот.

 Безпечний пошук  – виключити матеріали для дорослих, за замовчуванням викл.

Якщо екзотичні пабліки шукати не треба, зайдіть у вкладку Популярні спільноти, там вони розбиті по жанрам.

5. Фотографії

Це меню для гарного оформлення своєї сторінки, поділитися з друзями спогадами. Якщо зображення втечуть з жорсткого диска або флешки, скачайте з Вконтакті назад: відкрийте знімок і натисніть праву кнопку миші.

Не поспішайте видаляти фото зі сторінки, вилучені відновити неможливо. Краще сховайте альбом і зробіть фото приватними, адже приховані фото видно тільки вам!

У цьому меню створюйте альбоми, додавайте зображення, перетягуйте з одного альбому в інший, налаштовуйте ступеня приватності, відзначайте людей та інше. Освойте першими 2 кнопки: Створити альбом і Додати фотографії.

 

Щоб додати приватні зображення створіть альбом, виставте налаштування приватності і тільки всередині нього додавайте знімки. Інакше після завантаження фото стануть видимі і потраплять в стрічку новин Вконтакті.

Закрити фото користувачам можна тільки закриттям альбому або перенесенням знімка в інший.

Не обов’язково завантажувати фото з комп’ютера, можна зберегти до себе чужий знімок: відкрийте і натисніть Зберегти до себе. Створиться видимий тільки вам альбом з ім’ям Збережені фотографії, рівень скритності змінюється налаштунками.

Ліміт альбому — 10тис знімків, після чого не можна зберегти без звільнення місця.

Читайте також на сайті For-VK.com як міняти стрічку фотографій на Моїй сторінці Вконтакті.

 

Стане в нагоді:

6. Музика

Ворота музичного раю. Тут завантажують, видаляють аудіо файли і додають в трекліст пісні які завантажили інші. А також формують будь-яку кількість плейлистів. Уявіть тільки, у вас доступ до всіх пісень і мелодій у Вконтакті.

Новий музичний розділ втратив аскетизм, але до нього встигли звикнути. У шапці Вк новий плеєр з елементами управління, ваші аудіо залишилися на місці, з’явилося сортування.

 

Між глобальним пошуком і плеєром вкладки:

 Плейлисти  – ваші муз альбоми, об’єднуйте аудіотрекі в плейлисти за жанрами, настрою.

 Рекомендації  – новинки світу музики, популярні і вибір редакції.

 Оновлення друзів  – нова музика друзів.

Цікавий нюанс статусу — трансляція музики на стіну або паблік під час прослуховування. Увімкніть пісню в плеєрі. Наведіть мишкою значок хвилі, поставте пташку На мою сторінку або назву групи якої керуєте. Тепер Вконтакті на Моя Сторінка в статусі йде трансляція цієї пісні, замість статусу — назва пісеньки!

Але і це ще не кінець, натисканням статусу люди почують ці пісні. Справа з’явиться навушники з цифрою — кількість слухачів разом з вами, наведіть мишкою і побачите хто це.

Вивчіть спливаючі підказки плеєра. Серед них знайдуться корисності: перемішати композиції, вічний повтор, показати схожі, відправити композицію другові, відтворити наступною та інше.

7. Відео

Аналогічно до попереднього меню. Недавня новація Вконтакті — прямі відео трансляції, будь-який бажаючий буде стрімером! Зйомка йде через телефон або вебкам. По закінченню стріму ролики залишаються у відеозаписах.

Розділ аналогічний музичному: створити відеоальбом, завантажити відео в Вконтакті, пошук за фільмами Вк.

Вкладка Відеокаталог аналог YouTube без пошукового фільтра. містить:

  • вибір редакції
  • прямі трансляції
  • набирають популярність відео Вконтакті
  • ігрові стріми
  • шоу, серіали
  • популярне, кліпи і багато іншого.

8. Ігри

Бестселери, аркади, пригоди, азартні та ще 15 груп, в ВК неосяжна кількість ігор і додатків на смак, платних і безкоштовних, зайдіть сюди і переконайтеся.

Ігри згрупували за жанрами, типам, новизні, просто перейдіть.

9. Товари

Якщо в Вк багато людей, чому не додати дошку продажів, подумали розробники і закодили. Тепер можна писати оголошення на стіні і додати речі в Товари Вконтакті!

Товари схожий на інтернет-магазин без кошика. Тут торгують тисячі інтернет магазинів і продають мільйони речей користувачі, від футболок до елітних квартир. Зручно продавати, купувати у інших, віддавати безкоштовно.

Легкий фільтр пошуку, додавання в закладки, вибір категорії, — більше нічого і не потрібно, все під боком.

Сумніваючись чи варто витрачати час додаючи товар, почніть з 10-20 штук, перегляди є і покупець буде. Шопоголіки, ви купуєте товар в контакті або використовуєте каталоги оголошень та інет-магазини?

10. Закладки

Древній не популярний розділ з початку заснування Вконтакті, частина функцій дублюють інші розділи. Вкладки Фотографії та Записи то же що вкладка Сподобалося в Новини. Відео — Лайкнуті відеоролики.

Інші 3 працюють як закладки браузера.

 

 

У ВКонтакті була відсутня функція «підписники», але можна було додати людину у закладки. Пізніше Підписники з’явилися а закладки не зникли, таких людей видно в розділі Люди (див зображення вище). Додати користувача в закладки можна на його сторінці Вконтакті.

 

При додаванні людини в закладки, в стрічці новин не буде інформації від нього, потрібно самостійно заходити на сторінку дивитися зміни. Для відстеження людини без додавання в друзі/підписники натисніть «Отримувати повідомлення».

За таким же принципом працюють закладки Товари та Посилання, де зберігаються будь-які посилання сайту vk.com.

 

11. Документи

Використовуйте Вк як публічне або анонімне сховище файлів вагою до 200 мегабайт. Публічні файли шукайте по імені в глобальному архіві. Найчастіше документи додають для обміну з друзями, особистого зберігання і вільного поширення як gif-ки на стінах.

Особисті файли зберігайте тільки архівом RAR, ZIP з паролем або чебоксом Приватне при завантаженні. Такі файли не беруть участі у пошуку.

Наведіть мишку і натисніть олівець щоб зробити документ особистим і не показувати в глобальному архіві Вк.

Шукайте файли тільки в цьому розділі, в Новини їх немає, а документи додавайте собі кліком по плюсику правіше назви.

12. Реклама

У соціальних мережах свої внутрішні рекламні мережі і Вконтакті, лідер ринку, не виняток.

Реклама продається на особистих сторінках, групах і пабліках. Рекламний кабінет великий, а правила складні для короткого огляду, так що його роботу розглянемо окремою статтею. Аудиторія Вк 100млн, рекламодавцям варто звернути увагу.

13. Управління

Засоби інтеграції сайтів з віджетами Вконтакті, мобільних додатків, робота з платіжними платформами, API-протоколи. Видаліть розділ з лівого меню якщо ви не прогер.

 

Верхнє і нижнє меню

Верхнє меню Вк головний елемент управління, дає доступ до налаштувань анкети.

 

Відображається на всіх сторінках Вконтакті і дає шлях до: налаштувань, редагування особистої інформації, базі питань, зв’язок з технічною підтримкою. Доступ до нових повідомлень, управління плеєром і глобальний пошук по Вк. При пошуку використовуйте фільтр для звуження результату.

 

При натисканні круглої мініатюри відкривається менюшка, де змінюється інформація профілю та лежить база відповідей Вконтакті. Натисніть останній пункт меню Вийти щоб разлогінитися і перезайти, а щоб увійти на сторінку введіть логін і пароль знову.

Пункт  Налаштування  обов’язковий до відвідин, приділіть розділу 5 хв часу. Тут змінюються: приватність, пароль, мобільний номер телефону, чорний список і багато іншого. Не будемо розглядати всі настройки, ознайомимо з найбільш важливими.

 

Налаштувати відображення пунктів меню — настройка лівої менюшки, теж саме що клік шестерінки в лівому меню.

 Сповіщення  — аналогічно Налаштування в повідомленнях.

У цих настройках відключаються і включаються повідомлення всіх типів подій. Вас згадували в Вк, ставили лайки записів, робили репости, писали коментарі на вашій стіні, до фото? Це відображається в цьому розділі. Тут публічні зверненя від користувачів до вас, просто натисніть на дзвін щоб їх побачити.

 

 Допомога  відповіді на питання про проблеми зі сторінкою Вк: що робити якщо зламали вконтакті, заморозили аккаунт, не завантажуються фото та інше. Все що потрібно — написати питання в пошуку.

Натисніть «Це не вирішує мою проблему» якщо відповіді немає, щоб написати в техпідтримку Вконтакті, відповідь надійде протягом доби.

Нижнє меню під рекламою, в старому дизайні там було посилання на Павла Дурова, засновника соціальної мережі Вконтакті.

 Про компанію  — прес сторінка. Інформація про Вконтакті, скачати логотип, додаток і багато іншого.

 Вакансії  — проекту Вк потрібні дизайнери і програмісти з досвідом, тут перелік відкритих вакансій та вимоги.

 Правила  — юридична лабуда, правила Вконтакті і умови користуванням, ризики, відповідальність двох сторін.

 Допомога  — дублює «допомогу» верхнього меню.

 Реклама  — рекламні інструменти доступні навіть не юр-особам, слідуючи підказкам проблем з рекламою не буде.

 Розробникам  — для програмістів.

 Російська  — мова сайту, в особистих налаштуваннях 85 мов включаючи жартівливий «радянський» і «дореволюційний».

Adblock
detector